Bant genişliği: GeForce Now, desteklenen 1.300 oyuna ulaştı

GeForce Now'ın sunduğu bu en yeni oyun serisi, akış hizmeti tarafından desteklenen toplam 1300 oyunu işaret ediyor. GeForce Now için bu rekoru belirleyen oyun , bugün piyasaya sürülecek olan Evil Dead: The Game .

Bant genişliği: GeForce Now, desteklenen 1.300 oyuna ulaştı

Bant genişliği, 9to5Google'ın Google'ın kendi Stadia platformunun ötesinde bulut oyun pazarına haftalık bakışıdır. Her Cuma, diğerleri arasında Nvidia GeForce Now, Amazon Luna, PlayStation Now ve Xbox Game Pass gibi hizmetlerle ilgili en büyük haberlere göz atıyoruz. Haftalık olarak geri gelin ve  Stadia'daki yeni her şeyin haftalık özeti olan Stadia  Changelog'a göz atmayı unutmayın.

GeForce Now, Evil Dead: The Game ile 1300 oyun rekorunu kırdı

Bir bütün olarak bulut akışı, nispeten yeni bir oyun biçimidir, bu nedenle akış seçeneğine sahip birkaç şirketin çok büyük bir oyun kitaplığı yoktur. Bununla birlikte, GeForce Now, haftalık olarak çok sayıda oyun yayınlama konusunda bir geçmişe sahiptir. Bu hafta, NVIDIA'nın GeForce Now'ı Evil Dead: The Game piyasaya sürülecek.

Evil Dead: The Game , ele geçirebileceğiniz herhangi bir silahla sizi savaşa sokan, aksiyon dolu bir co-op ve PvP oyunudur. Buna süpürge çubukları da dahildir. Süpürgeye git. Ek olarak, GeForce Now bu hafta yedi oyun daha ekliyor:

  • Achilles: Legends Untold  ( Steam'deki yeni sürüm  )
  • Brigandine The Legend of Runersia  ( Steam'de yeni sürüm  )
  • Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars  ( Steam'de yeni sürüm  )
  • Songs of Conquest  ( Steam  ve  Epic Games Store'da yeni sürüm  )
  • Cepheus Protocol Anthology  ( Steam'deki yeni sürüm,  13 Mayıs)
  • Evil Dead: The Game  ( Epic Games Store'daki yeni sürüm,  13 Mayıs)
  • Pogostuck: Arkadaşlarınla ​​Öfkelen  ( Steam )
  • Yet Another Zombie Defense HD  ( Steam )

Xbox Game Pass, This War of Mine: Final Cut ve diğer birkaç oyunu ekliyor

Xbox Game Pass, sizi savaşta tutan ve farklı bir bakış açısını zorlayan duygusal bir roller coaster olan This War of Mine: Final Cut ile bu hafta gözyaşlarını akıtmaya çalışıyor. Az malzeme ve sürekli tehlike ile savaş bölgesinde kapana kısılmış bir sivil olursunuz. This War of Mine: Final Cut şimdi oynanabilir.

Ayrıca Xbox Game Pass Ultimate'a iki bulut oyunu daha geldi . Bu başlıklar Eiyuden Chronicle: Rising ve Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition. Bu oyunların ikisi de 10 Mayıs'ta Xbox Game Pass Ultimate'a geldi.

Amazon Luna sonunda vaat edilen oyunları yayınladı

Birkaç hafta önce, Luna'nın birkaç kanala üç yeni oyunun geleceği haberini ele almıştık. Bunlardan biri , Luna+ kanalına gelen bir oyun olan Super Monkey Ball Mania , ayda 10 dolarlık bir abonelikti. Aile Kanalında aboneler Paketlenmiş Olacak . Bu iki oyun Nisan ayında duyuruldu, ancak nihayet kullanıcıların şimdi oynaması için hazır.

Toplamda, GFN'nin 1300 oyun eklenmesi ve Xbox Game Pass'in kitaplığını daha da genişletmesiyle bu hafta iyi geçti. Şimdi bakalım PlayStation Plus nelerle karşımıza çıkıyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow