Google, tabletler için 20'den fazla Android uygulamasını güncelliyor ve optimize ediyor

Google, I/O 2022'de tabletleri zorlamak için büyük ekranlar için birinci taraf uygulamalarının çoğunu güncelleyeceğini söyledi. Buna YouTube Müzik, Play Store ve Google TV dahildir.

Google, tabletler için 20'den fazla Android uygulamasını güncelliyor ve optimize ediyor

Bugünden itibaren, 20'den fazla Google uygulamasını büyük ekranlarda harika görünecek şekilde güncelleyeceğiz ve çok daha fazlası ile ekstra işlevlerin tam düzenlemesini yapacağız.

Google

  • YouTube Müzik : Bu haftanın başlarında, bazı kullanıcılar yeniden tasarlanmış bir oynatma listesi kullanıcı arayüzüne sahip oldular ve Google bunun tablet sürümünü gösterdi. Kapak resmi ve kontroller solda, parça listesi ise sağda görünür. Bu, bu yılın başlarında alay konusu oldu .
  • Google Haritalar : "Çevrenizdeki dünyada gezinmenize yardımcı olacak zengin bilgileri bir bakışta gösterecek" şekilde güncellendi. Haritalarla benzerlikler var google . com masaüstü web sitesi.
  • Mesajlar : Solda kişi listesi ile iki sütun görünümü.
  • Google Play : Her besleme/bölüm için kartlara yerleştirilmiş navigasyon rayı ve bilgiler.

Ekran görüntüleri ayrıca Gmail, Google Home ve Google TV gibi uygulamaları, tıpkı bugünkü Google Fotoğraflar gibi, alt çubuk yerine sol taraftaki gezinme rayını benimsediğini gösteriyor. Tablet güncellemelerini gören diğer uygulamalar arasında Google Lens ve One bulunur.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow