Instagram'a beklenen özellik geliyor: Repost

Popüler sosyal medya platformu Instagram, kullanıcıların diğer kullanıcıların gönderilerini ve hikayelerini yeniden yayınlamasına olanak tanıyan bir özelliği test etmeye başladı. Detaylar burada...

Instagram'a beklenen özellik geliyor: Repost

Meta'nın sahip olduğu Instagram, repost özelliğini henüz herkese açık olarak yayınlamamış olsa da, yakında belirli kullanıcılarla test etmeye başlamayı planlıyor.

Meta'dan bir sözcü yaptığı açıklamada, "Hikayelerde nasıl yeniden paylaşabileceğinize benzer şekilde, Feed'deki gönderileri yeniden paylaşma yeteneğini keşfediyoruz, böylece insanlar kendileriyle rezonansa giren şeyleri paylaşabilir ve böylece orijinal içerik oluşturucular çalışmaları için kredilendirilir" dedi.

Retweet benzeri özellik geliyor

Şu anda Instagram'da başka bir kullanıcının gönderisini yeniden paylaşmanın doğrudan bir yolu yok, ancak gönderileri yeniden paylaşmak isteyen kullanıcılar bunu yapmak için bazen üçüncü taraf uygulamaları kullanıyor.

Yeniden paylaşım özelliğinin eklenmesi, gönderilerin yeniden paylaşılması söz konusu olduğunda geçici çözüm ihtiyacından kurtulacaktır.

Hikayenizde birinin gönderisini paylaşabilmenize rağmen, bu yakında yayınlanacak olan yeniden yayınlama işlevi, gönderiyi akışınızda paylaşmanıza izin verecektir.

Instagram, kullanıcılarının çoğunun Hikaye paylaşma özelliğini zaten kullandığını ve ayrıca arkadaşlarıyla gönderileri paylaşmak için DM'leri kullandığını biliyor ve şimdi kullanıcılara beğendikleri gönderileri geniş çapta paylaşmaları için daha iyi bir yol sunmaya çalışıyor.

---

https://leetcode.com/qibladirection/

https://www.crokes.com/findqibla/info/

https://www.magcloud.com/user/findqibla

https://www.producthunt.com/@find_qibla

https://www.credly.com/users/find-qibla/badges

https://www.blogger.com/u/1/profile/10363894290557149969

https://www.furaffinity.net/user/findqibla/

https://kibleyonu.livejournal.com/profile/

https://www.bandlab.com/kibleyonu

https://folkd.com/user/Kibleyonu

https://independent.academia.edu/K%C4%B1bleY%C3%B6n%C3%BC

https://visual.ly/users/kibleyonuorg/portfolio

https://telegra.ph/Find-Qibla-Direction-09-14

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow