Apple, iPhone 14 serisi için yeni kılıflarını tanıttı

Apple geçtiğimiz günlerde yepyeni iPhone serisini tanıttı. Şimdi ise bu cihazlara uygun kılıflar da duyuruldu. İşte tüm detaylar.

Apple, iPhone 14 serisi için yeni kılıflarını tanıttı

Apple, geçtiğimiz gün merakla beklenen yepyeni iPhone 14 serisini tanıttı. Şimdi, bu cihazlarla birlikte yeni bir aksesuar seti geliyor. Yeni modeller 2021 nesli ile neredeyse aynı görünse de boyutları tam olarak aynı değil. Bu nedenle, eski muhafazalarla uyumluluk garanti edilmez. Şirket, yeni telefonları için yeni kasalar tanıttı ancak bu yeniliklerden herkes çok memnun görünmüyor. Çünkü Steve Jobs'un kızı bile yeni cihazlara gülüyor. Her neyse, şirketin tanıttığı yeni iPhone 1 kılıflarına bir göz atalım.

Apple, iPhone 14 serisi için yeni kılıflarını tanıttı!

Kılıflarda üç stil karşımıza çıkıyor: Şeffaf Kılıf, Silikon Kılıf ve Deri Kılıf, üçü de MagSafe ile uyumlud İşte Apple mağazasından birkaç seçenek:

MagSafe deri kılıflar, MagSafe pil takımı ve MagSafe şarj cihazları öncekiyle aynı. Yeni AirPods Pro'nun Apple Watch şarj cihazlarının yanı sıra MagSafe ve Qi şarj cihazlarıyla şarj edilebileceğini belirtmekte fayda var.

iPhone 14 özellikleri:  iPhone 14 kamera özellikleri öne çıkarken, aksiyon modu en dikkat çeken özelliği. iPhone 14’lere 2 yeni güvelik özelliği getirilirken, kullanıcıların uzun süredir beklediği uydu özelliği de yer aldı. Uydu özelliğiyle internete bağlı olmadan uyduya bağlanarak, SOS acil durum uyarısı yapılabiliyor. Ayrıca Apple, uydu özelliğinin 2 yıl boyuncu ücretsiz olacağını açıklarken ABD ve Kanada’daki kullanıcılar bu özellikten şu an yararlanabilecek.

iPhone 14: 30.999 TL
iPhone 14 Plus: 34.999 TL
iPhone 14 Pro: 39.999 TL
iPhone 14 Pro Max: 43.999 TL

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow