Tesla modelleri için Steam desteği geliyor

Bir Twitter takipçisinin sorusuna yanıt olarak Tesla CEO'su Elon Musk, Steam entegrasyonunda ilerleme kaydettiklerini ve önümüzdeki Ağustos ayında bir demonun görünebileceğini söyledi.

Tesla modelleri için Steam desteği geliyor

Bir Twitter takipçisinin sorusuna yanıt olarak Tesla CEO'su Elon Musk, Steam entegrasyonunda ilerleme kaydettiklerini ve önümüzdeki Ağustos ayında bir demonun görünebileceğini söyledi.

Elektrikli otomobil ve otonom sürüş teknolojileri denildiğinde akla gelen ilk firma olan Tesla'nın araçlarında çeşitli oyunlar sunduğunu geçtiğimiz dönemlerde sizlere pek çok kez aktarmıştık. Sunduğu oyunlar ile birlikte araçları şarj olurken kullanıcılarını eğlendirmeyi hedefleyen Tesla, oyun konusunda önemli bir adım atıyor.

Twitter üzerinden bir takipçisinin sorusunu yanıtlayan Tesla CEO'su Elon Musk, Steam entegrasyonu konusunda ilerleme kaydettiklerini ve demonun önümüzdeki Ağustos ayında karşımıza çıkabileceğini paylaştı. Hatırlatmak gerekirse Elon Musk, geçtiğimiz dönemlerde Cyberpunk 2077 ve The Witcher gibi oyunların gelecekte Tesla araçlarında oynanabileceğini duyurmuştu. 

Tesla araçları içinde Tesla Arcade, Cuphead ve Sonic the Hedgehog 1 gibi oyunlar yer alsa da henüz Cyberpunk 2077 ve The Witcher için herhangi bir adım atılmamıştı. Elon Musk'ın bahsettiği Steam entegrasyonu ile bu durum değişebilir. Steam entegrasyonunun nasıl çalışacağı konusunda şu an için net bir bilgi bulunmasa da iki potansiyel senaryo mevcut.

Steam entegrasyonu senaryolarından ilki aracınızda yer alan Steam uygulaması içinden platforma giriş yaparak PC'niz için yeni oyunlar keşfetmek ve satın alabilmek. Tabii ki bu durumun telefonunuzdan Steam'e girmekten pek farkı olmadığını da ekleyelim.  

İkinci senaryo ise Steam entegrasyonu ile birlikte Tesla aracınızın ekranında halihazırda Tesla için sunulmayan oyunları indirerek oynayabilmek. Önümüzdeki Ağustos ayında demonun kullanıma sunulması ile birlikte Tesla'nın Steam entegrasyonunun nasıl çalışacağı da ortaya çıkacak. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

---

https://8tracks.com/findqibladirection
https://anchor.fm/find-qibla-direction
https://www.diggerslist.com/find-qibla-direction/about
https://www.provenexpert.com/find-qibla-direction/
https://www.furaffinity.net/user/findqiblah/
https://independent.academia.edu/FindQiblah
https://storium.com/user/findqiblah
https://www.noteflight.com/profile/2aa3487dd1f5d42d73b6fb8dae5888908fee3173
https://myanimelist.net/profile/Insirah
https://fliphtml5.com/homepage/dbbmf


https://www.bandlab.com/insirahsuresi
https://www.twitch.tv/insirahsuresi/about
https://reedsy.com/discovery/user/qiblacompass
https://coub.com/qiblacompass
https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/kisi/qiblacompass
https://github.com/qiblacompass
https://www.intensedebate.com/people/teknoyenii
https://www.tetongravity.com/community/profile/Tekno%20Yeni/
https://www.credly.com/users/tekno-yeni/badges
https://disqus.com/by/teknoyeni/about/

https://telegra.ph/Qibla-Kible-insirah-teknoloji-09-05

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow