Todoist, Wear OS uygulamasını yakında yeniden tasarlanarak modernize ediyor

Geçen yıl Wear OS 3'ten bu yana, daha fazla geliştirici giyilebilir platform için uygulamalar yayınladı. Google, I/O 2022'de Todoist'in Wear OS uygulamasını daha modern olacak şekilde yeniden tasarladığını söyledi.

Todoist, Wear OS uygulamasını yakında yeniden tasarlanarak modernize ediyor

Yapılacaklar ve liste uygulamasının mevcut sürümü 2018 yılına kadar uzanıyor ( yukarıda görüldüğü gibi). Tam ekran sayfalar için aşağı/yukarı kaydırmayı içeren WearableDrawerLayout da dahil olmak üzere birçok orijinal Android Wear tasarım kuralını benimsemiştir . Todoist söz konusu olduğunda, ekranın üst kısmından aşağı doğru kaydırmak, kullanıcıların Gelen Kutusu, Yaklaşan ve diğer sıralama görünümlerine göz atmalarına olanak tanır.

Todoist şimdi büyük bir "Görev ekle" düğmesiyle başlayan tek bir merkezi listeye geçiyor. Bunu varsayılan Gelen Kutusu, Bugün ve Yaklaşan sıralama seçeneklerinin yanı sıra bir Sık Kullanılanlar listesi izler. Daha sonra bir göreve dalabilirsiniz.

Genel olarak, bu arayüz çok daha basit ve gezinmesi daha basit. Todoist Wear OS yeniden tasarımı için bugün herhangi bir müsaitlik süresi sağlanmadı .

İleriye dönük olarak Google, “bu yıl SoundCloud ve Deezer gibi uygulamalardan çok daha fazlasını beklediğini” söyledi. Samsung, Fossil Group, Montblanc, Mobvoi ve diğerlerinden yeni cihazları takip ediyor.

https://www.magcloud.com/user/qiblafinder

https://experiment.com/users/qiblafinder

https://experiment.com/users/kiblebulma

https://experiment.com/users/qiblah

https://devpost.com/ilknuraydin7454

https://devpost.com/ibraydinca54

https://devpost.com/cagritasarim

https://www.flickr.com/people/196120984@N04/

https://www.flickr.com/people/196119761@N03/

https://www.flickr.com/people/196109558@N02/

https://telegra.ph/Qibla-Direction-07-22

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow