Wear OS için YouTube Müzik, 'Son Oynatılanlar' kutucuğunu kullanıma sunuyor

Daha önce de belirttiğimiz gibi , YouTube Music'in 'Son Çalınanlar' Wear OS kutucuğu artık saatinizde önceki bir albümü/şarkıyı hızlı bir şekilde dinlemeye başlamanızı sağlamak için kullanılabilir.

Wear OS için YouTube Müzik, 'Son Oynatılanlar' kutucuğunu kullanıma sunuyor

Bir kez eklendiğinde, kutucuk, albüm ve sanatçı adıyla son zamanlarda ne çaldığınızı ve ayrıca arka planda (agresif bir skeç ile) sanat eserini gösterir. Dokunma, oynatmayı başlatır, ancak "Gözat" yalnızca uygulamayı açar. 

Aşağıdaki üçüncü ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, YouTube Music'ten aktif olarak bir şey çalınıyorsa, kutucuğa (Gözat kaldırılarak) ve dokunulduğunda hemen Şimdi Yürütülüyor sayfasına açıldığı not edilir.

Toplamda, basit bir Wear OS kutucuğudur ve Google Clock ve Fit'ten diğer birinci taraf olanlara katılır. Bu kutucuğu görmek için Wear OS Play Store'dan YouTube Music'in 5.06.40 sürümünün yüklü olduğundan emin olun . Bu sabah bir Galaxy Watch 4'te görüyoruz.

Bu ekleme, YouTube Music'in artık yalnızca oynatma listelerini değil, indirdiğiniz tüm müzikleri (ör. albümler) karışık çalmanıza izin verme biçimine katılıyor. Google , indirme işleminin önceden gerekli olmaması için akışa izin verecek şekilde gelecekte uygulamayı güncellemeyi planlamaktadır .

https://www.deviantart.com/kibleyibul

https://www.deviantart.com/qiblafinder

https://www.deviantart.com/qiblah

https://trello.com/u/qiblalocator/activity

https://trello.com/u/kibleyibul/activity

https://trello.com/u/qiblahdirection/activity

https://www.authorstream.com/qiblafinder/

https://www.authorstream.com/kibleyibul/

https://www.authorstream.com/alqibla/

https://telegra.ph/Qibla-Locator-07-24

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow