YouTube, şarkıları/videoları YouTube Music'te açmak için belirgin bir kısayol alıyor

2019'dan beri ana YouTube uygulaması, YouTube Music'te şarkı videolarını açmayı teklif etti, ancak bu entegrasyon artık çok daha belirgin hale geliyor.

YouTube, şarkıları/videoları YouTube Music'te açmak için belirgin bir kısayol alıyor

Ana YouTube uygulamasında bir şarkı dinlerken, artık doğrudan oynatıcı penceresinde bir YouTube Müzik simgesi var. Bu, hizmetin tam logosudur ve özellikle ana hatlara dönüştürülmemiştir. ( Güncelleme : Simge, bazı kullanıcılar için beyazdır.) Otomatik oynatma düğmesinin hemen solunda görünür ve oldukça dikkat çekicidir. 

Dokunmak, YouTube Music'i o şarkıya açar, ancak oynatma konumunuz korunmaz ve şarkı baştan başlar. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, yeni düğme "Yalnızca ses mi istiyorsunuz?" video penceresinin altındaki komut istemi. 

Bu arada, bu yeteneğe taşma menüsünün alt kısmından da erişebilirsiniz: "YouTube Music ile Dinle". Şu anda üç farklı promosyonun olması biraz eğlenceli, ancak hangisinin gerçekten insanların dikkatini çektiğini göreceğiz. Üçü arasında, mavi açma düğmesi görsel olarak en dikkat dağıtan ve gerçekten entegre olmayan düğmedir.

Bu değişikliğin bugün Android için YouTube'da geniş çapta uygulandığını görüyoruz .

YouTube

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow